Wesołych Świąt!

Gdańsk, dnia 20.12.2013r

kolo szarak

 

Drodzy Koledzy

Niechaj bór darzy, a św. Hubert ma w opiece kolegów. Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności dla Waszych rodzin w nadchodzącym Nowym Roku 2014 życzy Zarząd KŁ. „Szarak”.


Za Zarząd
Sekretarz
Zbigniew  Tylman

Konkurs Myśliwi - Dzieciom, Dzieci - Zwierzętom rozstrzygnięty

Konkurs Myśliwi - Dzieciom, Dzieci - Zwierzętom rozstrzygnięty
 
Zarząd Koła informuje kolegów, że w konkursie Myśliwi –Dzieciom, Dzieci-Zwierzętom, który odbywał się od września 2012r.do czerwca 2013 w konkursie tym uczestniczyła szkoła podstawowa z Załakowa, której dyrektorem jest kol. Piotr Leszczyński a koło jest opiekunem.

 

Wyniku rozstrzygnięcia konkursu szkoła zajęła IV miejsce na XXIV szkoły, które brały udział. Uroczyste odebranie nagród odbyło się 06.09.2013br. w Tczewie w Fabryce Sztuk. Zaproszona została młodzież i przedstawiciele szkół i kół, władz lokalnych, przedstawiciel kuratorium i Okręgowej Rady Łowickiej –Komisji Kultury w Gdańsku (organizatora konkursu).


Młodzież z Szkoły z Załakowa odebrała nagrody indywidualne i dla szkoły. Natomiast koło nasze wyróżnione 4miejscem otrzymało 20szt. kuropatw do zasiedlenia w Obw.88. z woliery w Rajkowach.
Gratulujemy młodzieży i kolegom opiekunom.

Walne zgromadzenie członków KŁ „Szarak” Gdańsk – 2013.05.25

Walne zgromadzenie członków KŁ „Szarak” Gdańsk – 2013.05.25

 W dniu 2013.05.25 w restauracji „Lukullus” odbyło się roczne walne zebranie członków koła łowieckiego „Szarak” Gdańsk

 Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć